“Fiziksel Stres Altında Tabanca Atıcılığı” Kitabımın 1. Baskısı Çıktı

Bilimsel Araştırma Spor Bilimleri
Bu kitap, fiziksel stres baskısı altında tabanca atıcılığını etkileyen faktörlerle ilgili genel bilgiler sunarken, çatışma gibi yüksek stres barındıran ortamlarda atıcılık performansını arttıran nişangâhsız atış antrenmanlarının faydalarını, polis ve güvenlik kuvvetlerine aktarmayı amaçlamıştır.
Genellikle tabanca atışının poligonlar gibi durağan ortamlarda geliştirilmesi için kaynaklar bulunurken, çatışma ortamı gibi yüksek stresli ortamlarda atıcılığın nasıl geliştirileceğine yönelik kaynak kitaplar kısıtlı kalmıştır. Bu eksikliği gidermeyi amaçlayan kitabın birinci bölümünde nişangâhsız atış antrenmanlarının katkısı ön plana çıkarken, ikinci bölümde ise polislerde tabanca atıcılık performansı üzerinde yapılan seçme araştırmaların sistematik bir derlemesi yer almıştır.
Kitabın 1. baskısının yayına hazırlanmasında emeği geçen Nobel Yayıncılık değerli çalışanlarına şükranlarımı sunarken, tüm polislere, özel birimlerde görev yapan güvenlik kuvvetlerine faydalı olması dileğiyle…
Kitabı online satın almak için NOBEL Yayıncılık sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi, ayrıca mustafakarataas@gmail.com mail adresimden de ulaşarak kitabı temin edebilirsiniz.
Hayırlı olsun.